• Актуално
  • Актуално

Актуално

Начало » Актуално
Гали и неговият Mitsubishi Lancer WRC05 се нареждат на второ място след първия етап на Рали Турция

04.06.2005

По време на дебютния етап от тазгодишното Рали Турция, седми кръг от Световния рали-шампионат на FIA, екипът

повече »

Покана за "Автомобилен салон София" 2005

04.06.2005

За нас е голямо удоволствие да Ви поканим да посетите експозицията на Mitsubishi на "Автомобилен салон София"

повече »

Тимът Mitsubishi Motors Repsol ATS Studios спечели рекордна пета поредна победа в рали Дакар

17.01.2005

Първият и вторият екипаж в генералното класиране на рали Дакар 2005 един до друг на плажа преди финала в сенегалската

повече »

Стефан Петерхансел и Люк Алфан с първо и второ време в 370-километровия специален етап от Бамако до Кайес

13.01.2005

Водачът в генералното класиране Стефан Петерхансел преди да заеме мястото си зад волана на своя Mitsubishi Pajero/Montero

повече »

Тимът на Mitsubishi Motors Repsol ATS Studios води уверено в Дакар 2005

11.01.2005

Екипажът Стефан Петерхансел / Жан-Пол Котре е в челото на генералното класиране с преднина от 21 минути и 28 секунди